O Firmie

Firma POLCONTACT powstała w 1982 roku na bazie kapitału amerykańskiego – na początku działalność prowadzona była pod nazwą „Wytwórnia Urządzeń Mechanicznych i Elektrycznych ZPDW POLCONTACT”. Początkowo w firmie produkowane były tzw. antyimportowe wyroby zaopatrzeniowe dla przemysłu ciężkiego i energetyki (styczniki do łączenia baterii kondensatorów kompensacji i symetryzacji mocy biernej do stosowania w układach zasilania indukcyjnych pieców odlewniczych, projektory do lamp metalohalogenkowych wielkich mocy, oddzielacze przemysłowe do sekcjonowania szyn transformatorów do stosowania na statkach pełnomorskich, przekładniki prądowe niskiego napięcia, inna aparatura rozdzielcza i łączeniowa niskiego napięcia i.t.p.)

W wyniku przekształceń własnościowych i rynkowych obecnie działamy pod nazwą „POLCONTACT Krzysztof Śniegula”.

Odpowiadając na zmieniające się potrzeby naszych klientów wyspecjalizowaliśmy się w dziedzinie elektrycznych systemów grzewczych – głównie elektrycznego ogrzewania podłogowego. Właścicielem firmy jest mgr inż. Krzysztof Śniegula – audytor energetyczny – który poprzednio był pełnomocnikiem amerykańskiego właściciela firmy a następnie współwłaścicielem i dyrektorem technicznym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma nasza znajduje się obecnie w czołówce branży energooszczędnych systemów grzewczych.

Nasi inżynierowie dbają o to, aby kompleksowe rozwiązania dostarczane przez firmę POLCONTACT spełniały wszystkie Państwa potrzeby w całym okresie eksploatacji oferowanych rozwiązań. Zapewniamy Państwu i Państwa Rodzinie komfort i bezpieczeństwo.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zajrzyj też do naszych sklepów:
sklep.polcontact.pl
sklep.przekladniki.pl